Ліга Європи: “Шахтар” та “Динамо” зберегли шанси вийти до 1/8 фіналу

Українські клуби стартували у 1/16 фіналу турніру.

Першими ігровий день відкрили на НСК “Олімпійський” кияни, які приймали бельгійський “Брюгге”. На 34 хвилині все почалося з кількох класних перепасовок у дотик. Снаряд нарешті швидко зарухався з флангу на фланг – у підсумку Кендзьора хитнув захисника і навісив з лівої, а Буяльський дав трохи вище, ніж треба. Забарний ледь не привіз момент на свої ворота, але Бущан встиг впоратися з важким пасом назад. Саме від воротаря стартувала швидка атака. Бєсєдін і Циганков класно зачепилися за м’яч і розвернули атаку, а далі ще одна гостра подача Кендзьори і знову удар Буяльського над поперечиною. За перші 45 хвилин жодного удару в площину воріт (3:2 загалом на користь Динамо).

Перший влучний удар команд на 62 хвилині завершився взяттям воріт. Миколенко віддав у центр, а там Бяльський блискуче відлип від захисників і максимально ефективно використав вільну на кілька секунд зону – розкішний обвідний удар! Та майже тут же пропустили. Дозволили неприпустиме, який вже раз провалились на стандарті. Брюгге заробив кутовий. Подача капітана Вормера, удар захисника Мехеле, який виграв верх у Бєсєдіна — 1:1.

Тим часом гірники завітали до Тель-Авіву. На 32-й хвилині Марлос виконав діагональ з правого напівфлангу на лівий край штрафного, Матвієнко увірвався туди й прострілив у дотик на Алана Патріка, а той пробив під ліву стійку – 1:0.
Ближче до фінального свистка господарі почали розкриватись, а свіжі “гірники” – ловили суперника на контратаках. Так, Фернандо, з’явившись на полі на 89-й хвилині, прорвався через двох захисників та вийшов віч-на-віч з Даніелем. Відважний голкіпер врятував Маккабі, але на 90+3-й Фернандо зібрав на собі останніх суперників перед штрафним і викотив пас під удар Тете. Бразилець спокійно переграв Даніеля, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 2:0.