Ви тут:
Спорт Суспільство 

Легіонер “Ворскли” може змінити громадянство та грати за збірну України, – ЗМІ

Ганський захисник Наджееб Якубу, який виступає за полтавську “Ворсклу”, заявив, що має бажання в майбутньому виступати за збірну України.

Про це повідомляє проєкт Бомбардир.

“Я хочу. Звичайно, якщо є така можливість – я згоден. Мені подобається тут. Україна – мій другий дім. Гана – мій дім, де я виріс. Але… Не важливо якого ми кольору. Це про серце”, – розповів Наджееб Якубу.

Варто додати, що Наджееб Якубу не може отримати українське громадянство ще як мінімум три роки. Адже він виступає за Ворсклу, а, отже, мешкає в Україні лише з 2018 року. А для отримання громадянства треба п’ять років.

Вихованець юніорської команди «Аккра Нью-Таун», у складі якої виступав до 2017 року. По завершенні контракту залишив склад нижчолігового клубу як вільний агент. У 2018 році виступав у клубі Професіональної футбольної лігії Нігерії (перша ліга) «Нігер Торнадос».

Після виступів за юнацьку збірну Гани U-17 до юного захисника проявляли увагу ряд європейських клубів, але Наджееб для свого подальшого розвитку обрав «Ворсклу». 4 вересня 2018 року підписав 3-річний контракт з «Ворсклою». Спочатку залучався до матчів молодіжної команди полтавського клубу, за яку дебютував 14 вересня 2018 року в програному (0:2) виїзному поєдинку 8-о туру проти львівських «Карпат». Якубу вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. А вже наступного дня потрапив до заявки першої команди «Ворскли» на матч Прем’єр-ліги проти першої команди «Карпат», проте на поле так і не вийшов та просидів увесь матч на лаві для запасних.

Дебютував за «Ворсклу» 20 жовтня 2018 року в поєдинку 12-о туру УПЛ проти київського «Динамо». Якубу вийшов на поле в стартовому складі, а на 74-й хвилині його замінив Юрій Коломоєць.

Система Orphus