Ви тут:
Р Суспільство 

Лазерна терапія в Лазерхауз

Лазерна терапія — це всі терапевтичні процедури, що проводяться із застосуванням лазерного обладнання. На даний час це один з найпопулярніших методів, який використовується в клініках косметології та естетичної медицини, як наприклад Центр лазерної косметології «Лазерхауз» (https://www.laserhouse.com.ua/poltava). Такі види терапії, як депіляція, герметизація судин, видалення татуювань, усунення шрамів та розтяжок або фотоомолодження вже не є ознакою розкоші, призначеної лише для «багатих і знаменитих», дедалі частіше це стає звичайною процедурою для людей, які піклуються про свою зовнішність.

Основи лазерної терапії

Тканини людського тіла складаються з багатьох речовин, які мають різну здатність поглинати енергію. Ці речовини називаються хромофорами або фотоакцепторами. У косметології та естетичній медицині тканиною, на яку спрямовують лазерний промінь зазвичай є шкіра. Основні фоторецептори, які знаходяться в шкірі, це вода, меланін, гемоглобін та інші білки. Кожна речовина має потенціал поглинати енергію різної довжини хвилі.

  • Вода найкраще поглинає світло в діапазоні нижче 500 нм і вище 1200 нм.
  • Меланін поглинає енергію в діапазоні: 400–1200 нм.
  • Гемоглобін поглинає випромінювання із заданою довжиною хвилі: 418, 542 та 577 нм.

Більшість естетичних лазерних процедур засновано на принципі селективного термолізу. Такі види терапії знижують ризик побічних реакцій до мінімуму, оскільки випромінюваний приладом світловий промінь мало впливає на тканини, що прилягають до місця обробки.

Застосування лазерів у косметології

Косметичний лазер — це дуже універсальний пристрій, завдяки якому, залежно від довжини хвилі, можна:

  • омолоджувати і розгладжувати шкіру;
  • проводити депіляцію;
  • зменшувати видимість рубців і розтяжок;
  • видаляти зміни в кольорі шкіри або татуювання;
  • позбуватися бородавок та ін.

Висновок

Хоча раніше основною метою лазерної терапії були суто медичні процедури, сьогодні вона також застосовується в галузі косметики та естетичної косметології. Щороку зростає інтерес до лазерних процедур, отже збільшується кількість клінік, що відповідають на цей попит. Основними причинами популярності лазерних процедур, безперечно, є висока ефективність, порівняно низька інвазивність методу, велика кількість косметичних показань та дедалі більша доступність лазерних технологій. Важливим фактором успіху лазерної терапії є зростання обізнаності громадськості про неї. Через кожен із доступних засобів масової інформації нині можна отримати багато цінної інформації з цього питання.

Система Orphus