Ви тут:

Купити силос для зерна по ціні місцевого виробника KMZ Industries

Аграрії добре знають, що врожай, зібраний за 2 місяці, перш ніж продати, доводиться тримати на складі чи у зерносховищах. Кожна культура має свої біологічні характеристики, які залежать від рівня вологості та деяких інших чинників. При дотриманні умов зберігання кукурудза та ячмінь не втрачають корисні властивості понад 5 років, а макробіотики, до яких належить пшениця, овес, сорго – у 2 рази довше.

Вимоги до умов зберігання зерна

Для більшості культур оптимальна вологість складає 14%. При збільшенні цього показника в насінні з’являється зайва вода, що може спонукати активізацію процесів життєдіяльності, призвести до погіршення властивостей зерна. З часом через випаровування вологості та підсушування насіння, що проводиться перед закладкою врожаю у сховища, зменшуються його вага та об’єм. Підтримувати якість зернових культур допомагають декілька методів, серед них:

  1. Очищення повітря від газів та продуктів розкладу шляхом аерації.
  2. Вентилювання з метою охолодження чи підсушування продукції.
  3. Хімічна обробка, яка знищує шкідників.

Купити силос для зберігання ячменя чи жита намагаються фермери, які вирощують зернові культури на власних та орендованих полях для подальшого продажу. Завдяки оптимальним умовам, що забезпечуються системою термометрії та вентиляцією, захисту від шкідників, гризунів, гниття в середині ємкості сільськогосподарська продукція тривалий час не втрачає якість та вагу.

Силос на плоскому днищі – оснащення та комплектація

KMZ Industries пропонує аграріям 2 види сховищ для тривалого зберігання зернових культур. Обидві лінійки розроблені в Україні та випускаються у власних виробничих цехах. Силос на плоскому днищі обладнаний системою вентилювання, яка захищає зерно від ураження шкідниками, запобігає загорянню, сприяє збереженню якості продукції.

Покрівля конструкції спроектована таким чином, що поліпшується відведення конденсату, краплі води та птахи не потрапляють в середину ємкості, яка виготовляється з листів сталі. Зерно потрапляє до сховища через спеціальний завантажувальний канал на кришці, а забирається за допомогою розвантажувальної воронки у дні.

Спеціальні прилади, що встановлені усередині ємкості для пошарового контролю за температурою усередині, виводять показники на монітор комп’ютера, або за допомогою програмного забезпечення – на ручний вимірювальний апарат.

Через оглядовий люк можна спускатися всередину конструкції, оглядати стан продукції, що зберігається. На першому та другому рівні встановлені подвійні двері, якими користуються працівники, що обслуговують зерносховище.

Для зручності та безпечного користування спорудою встановлені вертикальні сходи, якими спускаються з естакади на дах, та зовнішні, що огороджені дугами та поручнями і мають майданчик для відпочинку.

Переваги силосу на плоскому днищі

Зерносховища від KMZ Industries виготовляються зі сталі високої міцності з цинковим покриттям, яку компанія отримує від європейських виробників, серед них Wuppermann, SSAB. Всередині силосу на плоскому днищі вміщується 10–16,5 т зерна, завдяки утриманню в оптимальних умовах продукція не втрачає показники якості упродовж 12 місяців. Силос, що виготовляється на виробничій лінії Bradbury:

  • витримує снігове та вітрове навантаження, розраховане для клімату України;
  • має підвищену стійкість до корозії;
  • виконує свої функції понад 15 років.

Зерносховище підходить для тривалого зберігання соняшнику, рапсу, ячменю, жита, насіння льону кукурудзи. Аграріям, які вирішили силос купити, KMZ Industries, надає послуги з монтажу та сервісного обслуговування. Замовник також може отримати кредит на придбання продукції компанії від банку, що є партнером виробника.

Силос на конусній основі

Для тривалого зберігання всіх видів зернових культур, а також лузги, шроту, комбікорму для птахів й тварин, макухи, KMZ Industries виготовляє 2 лінійки конусних видів силосів з посиленим корпусом та різними кутами нахилу днища.

Діаметр ємності становить від 2,7 до 11 метрів, що в залежності від модифікації дозволяє вміщувати від 11 до 1500 тон сільськогосподарської продукції. Силос має циліндричну форму, розташовується на підставці з металевих конструкцій, які монтуються за допомогою болтових з’єднань.

Продукція завантажується всередину через спеціальний канал на кришці, а на транспортер іде самопливом. Купити силос для зерна з конусним днищем можна також для зберігання борошна, сухого молока. Температура продукції цілодобово контролюється системою термометрії, яка додатково дозволяє визначати рівень наповнення ємкості.

Під час зберігання у зимовий період зерно охолоджується вентиляцією, що допомагає зупинити життєдіяльність шкідників, розподілити зовнішню вологість по всій продукції.

Ціна силосу формується з декількох показників, серед яких об’єм, розмір, наявність додаткової комплектації. Вартість кожної моделі розраховується менеджером індивідуально.

Система Orphus