“Кременчук” у домашньому матчі УХЛ розгромив “Білий барс”

На рахунку чинних чемпіонів країни 8 шайб.

Як розповіли в “Кременчуці”, вже на другій хвилині Яковлєв красивим кидком в «дев’ятку» відкрив рахунок в матчі. Підопічні Олександра Савицького на куражі побігли в атаку, і ще до екватора першої 20-хвилинки, тричі засмутили Полгородніка. Голи на рахунку Денискіна, Кисельова (у меншості) та Тютченко. Щоб повернути команду в гру, Буценко взяв тайм-аут, а також змінив голкіпера – замість Полгородніка вийшов Кучер, а після до перериву Гребеник у більшості скоротив відставання до трьох голів.

У другому періоді «містяни» продовжили нагнітати ситуацію біля воріт білоцерківців. Як результат та табло горіли цифри 7:1, а три шайби закинули – Савченко, Кисельов (оформив дубль) і Пукс (у більшості) розписалися в воротах Кучера.

Кінцевий ігровий відрізок «Барси» почали активно, але господарі не віддали ініціативу, та виграли та цю двадцятихвилинку. Закинутою шайбою у більшості відзначився Созонов – 8:1. Завершили матч хокеїсти видовищною бійкою, в якій зчепилися Даниленко та Дубінін, де форвард кременчужан вийшов переможцем. Відзначимо, що «Кременчук» у цьому поєдинку забивав голи на всі смаки – у рівних складах, більшості та меншості. Додамо, що ця перемога стала 25-тою для «містян» у цьому чемпіонаті.