“Кременчук” програв “Донбасу” у серії булітів та перервав тривалу безпрограшну серію

У серії післяматчевих кидків донеччани реалізували 4 спроби проти 1 у “городян”.

Як повідомляє УХЛ, в Дружківці відбувся центральний поєдинок 30-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч – «Донбас» приймав «Кременчук».

Матч команди розпочали на високих швидкостях, відразу обваливши на ворота супротивників шквал небезпечних моментів. Першими свій шанс змогли реалізувати донеччани – Монс на добиванні прошив Давлетшина і відкрив рахунок в матчі. Роль наздоганяючого «Кременчук» грав недовго – вже через 5 хвилин Савченко зрівняв цифри на табло. Таким чином, на першу перерву команди пішли з рівним рахунком на табло.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої – команди по два рази обмінялися закинутими шайбами ​​і на перерву знову пішли з рівним рахунком на табло – 3:3. Спочатку на шайбу Пукса відповів Захаров, а потім по шайбі закинули кращі бомбардири команд Сигарьов і Денискін.

У третьому періоді команди суттєво зменшили оберти, розуміючи ціну будь-якої помилки. Саме тому третю двадцятихвилинку клуби провели без закинутих шайб, перевівши матч в овертайм.

Однак, і додатковий час не вирішило долю матчу, що означало серію булітів. У серії післяматчевих кидків сильнішим виявився «Донбас», а команди розділили між собою 3 очка.

«Донбас» – «Кременчук» 4:3 ПБ (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Монс (Туркін, Захаров), 6:34; 1:1 Савченко (Грицьких, Кисельов), 11:13; 1:2 Пукс (Хрішпенц, Савицький), 22:18; 2:2 Захаров (Монс, Кожевников), 23:23; 3:2 Сигарьов (Кобелєв, Буценко), 32:40; 3:3 Денискін (Варава), 33:38; 4:3 Монс – переможний буліт.