Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Кременчук готовий до кампанії вакцинації від COVID-19, – міська рада

Кременчук готовий до кампанії вакцинації від COVID-19, – міська рада. Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова.

Наразі в Україні триває реєстрація 2-х вакцин: Pfizer і AstraZeneca. Ольга Усанова зазначила, що кампанія з вакцинації проти коронавірусу проходитиме в 4 етапи, в рамках яких планують імунізувати всі пріоритетні групи населення. Зокрема, перший етап має розпочатися в лютому місяці поточного року, останній – навесні 2022 року, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

У цілому, на Полтавщині сформовані 4 мобільні бригади з імунізації, 2 із них – у Кременчуці на базі ЦПМСД №1 і 3. До складу мобільної бригади входять: один лікар, дві медичні сестри, водій. У разі необхідності до штату мобільної бригади вводитимуть додаткові сили: по одному лікарю та одні медсестрі. Вакцинація від COVID-19 проходитиме в 2 прийоми. У залежності від виробника вакцини часова відстань між ними може бути 21 або 28 днів. Окрім того, стаціонарні пункти з імунізації працюватимуть і на базі ЦПМСД.

Ольга Усанова звернула увагу на те, що в першу чергу від коронавірусу щеплюватимуть працівників закладів охорони здоров’я, бригади екстреної служби допомоги (103) з водіями та інших працівників, які задіяні до боротьби з цією хворобою; працівників соціальної та освітянської сфер, робітників закладів догляду та їх мешканців; військовослужбовців, бійців Національної гвардії України, службовців Національної поліції тощо. Цим категоріям населення вакцинація проводитиметься безкоштовно.

На сьогоднішні для проведення кампанії вакцинації створені всі необхідні умови. Для зберігання та транспортування вакцини у медичних установах міста в наявності є холодильне обладнання та термосумки.

фото ілюстраційне

Система Orphus