Ви тут:
Суспільство Україна 

Конгрес місцевих та регіональних влад має підготувати Муніципальний кодекс України, – Зеленський

Володимир Зеленський оголосив про створення Конгресу місцевих та регіональних влад, який має сприяти встановленню якісно нових відносин між центральною та місцевою владою.

Про це повідомили в Офісі Президента.

“Відносини між центром та громадами мають стати абсолютно новими, я б сказав – якісно новими. Вони повинні бути конструктивними, прозорими та дієвими. Задля цього ми створюємо Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Він стане майданчиком для діалогу та рішень”, – сказав Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Президент зазначив, що у Конгресу місцевих та регіональних влад буде свій постійно діючий офіс, і його робота має бути максимально ефективною, а не лише “на папері”.  За словами Зеленського, першим глобальним питанням має стати підготовка Муніципального кодексу України.

“Є різні бачення, різні моделі цього документа. Думаю, що вам вдасться розробити кодекс, який сприятиме не лише розвитку окремих регіонів, але й зміцненню унітарної, неподільної України”, – додав Глава держави.

Читайте також: Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, – Зеленський

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що реформа адміністративно-територіального устрою – це не лише про додаткові можливості, а й про відповідальність за організацію власного добробуту на місцях.

Фото: Офіс Президента

 

Система Orphus Поделиться на fb