Ви тут:
Суспільство Україна 

Кому з політиків довіряють українці, – опитування соцгрупи “Рейтинг”

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 22-23 лютого, показали, що рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 44% опитаних, не довіряють – 54%. Порівняно з січнем рівень довіри до Президента зріс з 37 до 44%.

При цьому 68% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 10% – не визначилися. У порівнянні з початком лютого зросла кількість тих, хто оцінює напрям розвитку як правильний.

Дмитру Разумкову довіряють 29% і не довіряють – 33%, ще 32% не знають його. Юлії Тимошенко довіряють 26%, не довіряють – 72%. Петру Порошенку довіряють 25%, не довіряють – 74%. Юрію Бойку довіряють 23%, не довіряють – 60%, не знають його – 13%. Денису Шмигалю довіряють 14%, не довіряють – 52%, майже третина не чули про такого.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews -телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

фото ілюстраційне

Система Orphus