Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Колишній гравець “Ворскли” вирішив завершити кар’єру

Олександр Ковпак вирішив більше не виходити на поле.

Відомий український футболіст вирішив повісити бутси на цвях.
 
Про це повідомляє Meta-ratings.
 
38-річний гравець планує залишитись у футболі та спробувати свої сили на тренерському містку.Останнім клубом, де грав Ковпак, був аматорський ЛНЗ Лебедин. У сезоні 2008/2009 він став найкращим бомбардиром УПЛ, забивши 17 голів у складі Таврії.Також Олександр виступав в Арсеналі, Севастополі, Ворсклі, черкаському Дніпрі, Полтаві, Десні, Чорноморці та Поліссі. Ветеран має у своєму активі та три матчі за збірну України.
 
 
Довідка. Ковпак – Вихованець ДЮСШ (Сміла). Перший тренер — Віктор Іванович Нагорний. Футболом Ковпак почав займатися з 14 років у смілянській ДЮСШ. А до футболу з 6 років займався спортивною гімнастикою, як говорить Сашко, заняття якою йому й досі допомагають, позаяк виробилися гнучкість і пластичність, які він часто використовує під час гри.
 
Після занять у Нагорного він перейшов у старшу вікову групу до Петра Івановича Славінського. Завдяки першим своїм тренерам, що заклали фундамент футбольної науки, Ковпак став тим, ким нині є. Позаяк він став показувати стабільно результативну гру в чемпіонаті області, на нього звернули увагу тренери ФК «Черкаси», запросивши до команди.З 2014 по 2016 рік грав за полтавську «Ворсклу».
 

Фото Олега Дубини.

Система Orphus