Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Кохання на карантині: найцікавіші історії

Відстані, кордони і навіть локдаун не перешкода для закоханих. Напередодні Дня Святого Валентина згадуємо найцікавіші історії, які пережили закохані пари в умовах карантину.

Так, наприклад, не чекаючи зняття обмежень на поїздки між країнами, дівчина з Норвегії та її наречений зі Швеції організували весільну церемонію у лісі на кордоні своїх країн. Молодята та їхні гості протягом всієї події залишалися кожен по свій бік кордону.

Романтичні зустрічі на кордоні організовували і 85-річна данка Інга Расмуссен та 89-річний німець Карстен Тюхсен Гансен. Вони влаштовували побачення з дотриманням дистанції біля німецького міста Авентофт.

Читайте також: Що подивитись в День Святого Валентина: фільми про кохання

Для закоханих у Данії влада додатково робила виключення та послаблювала обмеження. Завдяки цьому жителі Північної Європи могли легально відвідати своїх партнерів у Данії, але мали надати владі підтвердження своїх стосунків: спільні фотографії чи текстові повідомлення.

Локдаун не став перешкодою і для українців, які хотіли одружитися. Так, за перших 7 місяців карантину в країні зареєстрували шлюб 107 069 пар. Зокрема, в Києві з березня по жовтень одружилися 13 604 пари.

Система Orphus