Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівники Полтавщини вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні Україна вшановує загиблих учасників Революції Гідності. Сім років тому у боротьбі зі злочинним режимом своє життя поклали понад 100 протестувальників, які увійшли в історію як Небесна Сотня.

Голова обласної ради звернувся до жителів Полтавщини:

“Шановні земляки!

Впродовж листопада 2013 року – лютого 2014 року наш народ наполегливо, мужньо й непохитно відстоював демократичне європейське майбутнє України. Без зброї в руках українці вкотре у своїй історії змагалися за право на власну гідність.

Героями Небесної Сотні назвали вдячні співвітчизники тих, хто першими пішли під кулі з надією про краще європейське майбутнє, та пожертвували своїм життям. Людей різного віку та соціального статусу, які приїхали в столицю з різних куточків України, об’єднала мужність та жертовність в ім’я ідеалів демократії та свободи.

Ми й нині гостро усвідомлюємо ціну нашої волі, миру та безпеки. Українські військові захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України, з честю продовжують справу Героїв Небесної Сотні та всіх, хто під час Революції Гідності відстоював майбутнє рідної України.

Вшануймо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні!

Герої не вмирають!”

Звернення голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова.

“Шановні полтавці! 20 лютого наша країна вшановує Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи майбутнє України. Завдяки їхній самопожертві ми живемо, працюємо й маємо унікальний шанс змінити країну на краще.

Боротьба за право жити у справді європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі на Сході України. Полтавці з перших днів АТО й по цей день захищають територіальну цілісність своєї держави: хто зі зброєю в руках на передовій, хто – волонтерською допомогою. 

Мужність, воля до перемоги, високий патріотизм наших співвітчизників переконують, що, попри всі труднощі та виклики, ми переможемо. До цього нас зобов’язує пам’ять про подвиг Героїв Небесної Сотні, подвиг бійців АТО/ООС.

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні!”

Нагадаємо, 19 лютого відбулося покладання квітів до меморіальних знаків Героям Небесної Сотні та полеглим учасникам АТО/ООС біля Полтавської облдержадміністрації з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Фото: УП

Система Orphus