Ви тут:
Суспільство 

Керівник Крюківського вагонзаводу окреслив перспективи розвитку залізничного транспорту

Сьогодні, 23 лютого, під час сесії “Залізниця: швидко, зручно, комфортно” на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Інфраструктура” виступив представник Полтавщини, голова наглядової ради ПАТ “КВБЗ” Володимир Приходько. Він розповів, як позначиться розвиток галузей залізничного транспорту і транспортного машинобудування на економіці України в цілому.

Цитати з виступу Володимира Приходька наводить ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

“За підрахунками спеціалістів, приріст ВВП складе 152,9 млрд грн або 3,85%. Гарантовано повернуться до Держбюджету та бюджетів усіх рівнів не менше 40,3 млрд грн. Ми збережемо не менше 50 тис. робочих місць на понад 200 підприємствах України, це зупинить трудову міграцію. Вирішаться проблеми експортерів металопрокату та сільгосппродукції в порти. Створяться передумови для експорту товарів і більшою доданою вартістю – продукції машинобудування. Ми зможемо залучити іноземні інвестиції та технології за умови обов’язкової локалізації виробництва складної техніки не менше 35% з її поступовим нарощуванням. Зросте експортний потенціал галузі транспортного машинобудування. Покращаться показники оперативної діяльності УЗ за рахунок підвищення енерго- та ресурсоефективності компанії. Отримає поштовх для розвитку вітчизняна наука шляхом стимулювання переходу на міжнародні стандарти. Триватиме модернізація виробничих потужностей за стандартами ЄС. Активізація роботи містоутворюючих підприємств покращить зв’язки між регіонами, активізує ринок праці, споживацький попит, сприятиме розвитку туризму та гуманітарних зв’язків”,- сказав він.

Слушне запитання прозвучало від модератора Данили Вяховського:

– Чи готові ви до покращення сервісу для пасажирів? На це Володимир Приходько відповів:

«Звісно, готові. Не тільки КВБЗ – підприємство з 150-річною історією і великим досвідом, а й весь комплекс українського транспортного машинобудування. Ми готові до партнерства з такими іноземними компаніями як Альстом, Сіменс, Штадлер, Песа, Шкода та ін. І вони теж підтверджують свою готовність до спільних проєктів. Справа за рішеннями на рівні Верховної Ради, Кабміну та Президента України».

Читайте також: Крюківський вагонзавод ремонтує новий потяг, пошкоджений вандалами

Нагадаємо, форум «Інфраструктура» проходить у Києві 22-24 лютого 2021 року у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30». Захід проходить за участю Президента України Володимира Зеленського, експертів та посадовців.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb