Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Jerry Heil презентувала новий хіт “Арифметика кохання”

Українська співачка Jerry Heil за два дні до Дня усіх закоханих вона презентувала трек “Арифметика кохання”. У ньому артистка піднімає тему стосунків, які доводилось проживати кожному.

Співачка переконана, що у любові є чітка арифметика, оскільки “єдине ціле утворюється з двох повноцінних одиниць, в любові 1+1=1”, пише 24 канал.

“Колись мені порадили прочитати книгу “Математика любові”. Там йдеться про теорію, за якою ніби можна вирахувати кількість побачень та партнерів, які треба “пережити”, щоб зустріти нарешті свою людину. Книгу я купила, проте так і не прочитала – хоча тіндер встановила. Можливо, я заперечую ідею про те, що все так легко вираховується. Проте самі стосунки – ще та арифметика!”, – поділилась Jerry Heil.

Артистка додала, що її нова пісня “Арифметика кохання” – для усіх: хто святкуватиме День Валентина разом з коханою людиною і хто буде самотньо гортати стрічки соціальних мереж. Також співачка попросила не забувати, що в будь-яких формулах, як математичних, так і метафізичних є одна спільна – формула тяжіння, гравітації.

 

Система Orphus