Ви тут:
Суспільство 

Jaguar через 4 роки повністю перейде на електромобілі

Британський автовиробник Jaguar Land Rover (JLR) представив амбіційний план «Reimagine» по трансформації в повністю «зелену» компанію (net zero carbon) до 2039 році.

Як повідомляє Jaguar Land Rover, на шляху до цього статусу бренди компанії також будуть трансформуватися відповідним чином. Першим почне Jaguar, який повністю перейде на електромобілі вже до 2025 року, щоб «реалізувати свій унікальний потенціал». Цікаво, що показаний ще два роки тому електричний флагманський седан Jaguar XJ не стане частиною цього плану, компанія вважала за краще створювати майбутні електромобілі з чистого аркуша.

Наразі компанія пропонує всього один електромобіль – преміальний кросовер Jaguar I-Pace. Своєю чергою підрозділ Land Rover також почне трансформацію в повністю електричний бренд, але вона буде проходити повільніше. На цей час компанія збирається випустити перший батарейний електромобіль Land Rover у 2024 році, при цьому в найближчі п’ять років сімейство люкс-кросоверів бренду (Range Rover, Discovery, Defender) поповнять відразу шість повністю електричних версій популярних моделей.

Система Orphus