Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Інвентаризація держмайна: при Полтавській ОДА створять робочу групу

При Полтавській ОДА створять групу, яка спільно з Регіональним відділенням Фонду держмайна напрацьовуватиме механізми для проведення інвентаризації об’єктів державної власності на території області.

Таке рішення прийняли за результатами зустрічі голови облдержадміністрації Олега Синєгубова та в.о керівника Регіонального відділення ФДМУ Дмитра Михайленка. Також у ході зустрічі обговорили питання, які стосуються інвентаризації, приватизації та оренду державного майна, повідомили у Полтавській ОДА.

В.о. начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях Дмитро Михайленко підбив підсумки роботи за минулий рік.

“За 2020 рік по Полтавській області укладено 19 договорів купівлі-продажу і 3, 117 мільйонів гривень надійшло до держбюджету, – розповів Дмитро Михайленко. – На 2021 рік передбачено приватизувати ще 21 об’єкт. Надходження від приватизації по плану складатимуть близько 140 мільйонів гривень за рахунок пошуку нових об’єктів. По спиртовій галузі в планах приватизувати спиртзаводи Лохвиці і Карлівки. Також запустили систему аукціонів з оренди державного майна, змогли оголосити 70 аукціонів, 48 уже провели. За січень 2021 року вже укладено 35 договорів”.

Олег Синєгубов наголосив, що деякі об’єкти держмайна потрібно зробити інвестиційно привабливими та поінформувати про них підприємців.

“Фонд держмайна самостійно не зможе перевірити всі об’єкти в стислі терміни. Ми можемо створити спільну комісію, об’єднатися з тергромадами. Потрібно відповідально ставитися до державного майна. У нас 35 тисяч об’єктів державного майна. 500 – в оренді. Тож треба активніше інформувати підприємців про такі об’єкти. Іноді так буває, що хочуть взяти в оренду якийсь об’єкт, але мають не достатню інформацію про нього”, – сказав Олег Синєгубов.

Голова облдержадміністрації наголосив, що облдержадміністрація готова співпрацювати з Фондом, створити інвестиційний майданчик, для того, щоб ефективно використовувалася державна власність.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus