Ви тут:
Суспільство Україна 

ІМІ оприлюднив “Білий список”: перелік якісних українських онлайн-медіа

Інститут масової інформації оновив перелік якісних українських онлайн-медіа, який називається Білий список.

До нового Білого списку станом на лютий 2021 року ввійшло вісім найякісніших ЗМІ:  Громадське, “Ліга”, “Українська правда”, Укрінформ, Радіо Свобода, “Дзеркало тижня”, “Букви”, Суспільне, йдеться на сайті Інституту масової інформації.

За результатами аналізу, рівень дотримання професійних стандартів на цих ресурсах в середньому становив близько 97,8%. 

“У центральній стрічці новин на цих сайтах не виявлено джинси, мови ворожнечі, сексизму, фейків, а також шкідливого контенту”, – йдеться у повідомленні ІМІ. 

Вказані сайти водночас переважно дотримуються прозорості медіавласності на високому рівні. Сайти Громадського, Суспільного, “Ліги”, УП, Радіо Свобода також мають детально виписані публічні редполітики. 

Як зазначили в ІМІ, На ідею аналізу наштовхнули подібні міжнародні ініціативи UnitedforNews, TheJournalismTrustInitiative та команда Internews Network. 

Методологія дослідження доступна за посиланням.

Проведення цього дослідження стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID “Медійна програма в Україні”, який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО “Інститут масової інформації” та необов’язково відбиває думку USAID, уряду США та Internews.

Система Orphus