Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Головний тренер “Ворскли” провів ювілейний м’яч в УПЛ

На рахунку Юрія Максимова вже 150 матчів у вищому дивізіоні країни.

Як повідомляє офіційний Instagram-аккаунт полтавської Ворскли, головний тренер команди Юрій Максимов в матчі 16-го туру української Прем’єр-ліги проти Олександрії (3: 1) в 150-й раз вивів під своїм керівництвом клуб української Прем’єр-ліги на футбольне поле.

Таким чином, український фахівець поповнив перелік наставників, який підкорився подібний рубіж, ставши в ньому 22-м за рахунком, і зрівнявшись за кількістю проведених ігор з Анатолієм Чанцева.

У професійній тренерській кар’єрі 52-річного Юрія Максимова присутній досвід роботи в якості головного тренера київського ЦСКА, Оболоні, Кривбасу, донецького Металурга, Саранська Мордовії, казахського Тараза, азербайджанської Кешлі та полтавської Ворскли. Найбільш тривалий період шефства припав на криворізький колектив (77 матчів), в той час, як найбільш продуктивним виявився досвід роботи з Мордовія – 2,03 очка в середньому за 30 проведених ігор. Для порівняння, з полтавською Ворсклою в 39 поєдинках в середньому набирав по 1,54 пункту за матч.

Система Orphus