Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Голова Полтавської ОДА взяв участь у Раді розвитку громад і територій

25 лютого в Україні відбувається засідання Ради розвитку громад і територій.

Президент України разом із представниками влади різних рівнів обговорять суспільно-політичні і соціально-економічні процеси, що відбуваються в державі на регіональному рівні.

Під час Ради розвитку громад та територій буде презентовано Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України.

У заході беруть участь: Володимир Зеленський, Президент України, Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України, Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України, Андрій Єрмак, керівник Офісу Президента, Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента України, члени Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, міські, сільські та голови територіальних громад.

А також у засіданні Ради розвитку громад і територій візьмуть участь Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер та спеціальний посланник уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт.

Долучився до Ради розвитку громад і територій і голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Беру участь у засіданні Ради розвитку громад та територій. Разом з Президентом України, Прем’єр-міністром, Головою Верховної Ради, парламентарями, очільниками міністерств і колегами з інших ОДА обговорюємо суспільно-політичні та соціально-економічні процеси на регіональному рівні”, – повідомив Олег Синєгубов на своїй сторінці у фейсбук.

Система Orphus