Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Полтавської облради перебуває на Волині та вивчає роботу КП “Волиньпродресурс”

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький наразі перебуває на Волині та бере участь у сесії Волинської обласної ради.

Зокрема, як зазначив він у своєму дописі фейсбука, Полтавщина та Волинь планують підписати спільний Меморандум між регіонами. Також голова Полтавської облради хоче вивчити роботу комунального підприємства “ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС”.

Нагадаємо, 23 лютого заплановане пленарне засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Не сесію виносять 10 питань:

1.Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 ‒2023 роки.

2.Про Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.

3.Про продовження дії Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 ‒2020 роки до 2021 року включно.

4.Про виконання регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 –2020 роки.

5.Про виконання обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 ‒2020 роки».

6.Про внесення змін до рішення пленарного засідання другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 29.12.2020 No 78 «Про реорганізацію Комунального закладу”Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради».

7.Про створення Комунального закладу Полтавської обласної ради «Спортивний центр Полтавщини».

8.Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

9.Про припинення права користування частиною мисливських угідь ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОЛТАВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО».

10.Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області.

Система Orphus