Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Гоголівці та “Стрибожі внуці” показали полтавцям виставу “Украдене щастя”

У Полтавському театрі імені Миколи Гоголя відбулася вистава “Украдене щастя”. Соціально-побутовий твір Івана Франка на сцені полтавського театру перетворився на психологічну драму людських почуттів, де чисті душі безжалісно знищено, адже на чужому щасті, свого не побудуєш.

В основі сюжету — трагедія особистого життя трьох головних персонажів: Миколи, Анни та Михайла. Кожен з них – протестує і бореться за власне щастя, але залишається самотнім у цій боротьбі. Вони не розуміють: те, що втрачено, вже не повернути в силу різних обставин.

Нове прочитання цієї драми гоголівцями – це власне бачення творців соціально-психологічного матеріалу, що отримав нове виразне сценічне втілення. У виставі перед глядачами постають герої, долі яких спотворено, але це, в першу чергу, троє люблячих людей. Вони кохають, страждають, поступаються власною совістю і нехтують загальнонародною мораллю, йдуть на зраду і, навіть, на злочин.

У виставі зіграли неперевершені вокалістки театру Аліна Зінченко, Аліна Жмурко та Людмила Повар, відомі багатьом як етно-гурт “Стрибожі внуці”. У жіночі тенета потрапили Війт (Олександр Князь) та Микола Задорожний (Тимофій Зінченко).

Наступний показ вистави запланований на 19 березня.

фото з фейсбука

Система Orphus