Ви тут:
Спорт Суспільство 

Формула-1: McLaren першим у сезоні представив новий болід

Більшу частину дозволених умовних балів на доопрацювання машини команда витратила на адаптацію до мотора Mercedes.

Як повідомляє f1news, команда McLaren першої в сезоні 2021 року представила свою нову машину. Назва залишилася тією самою – MCL35, підкреслюючи спадкоємність з торішньою машиною, але додалася літера M, що символізує перехід на силові установки Mercedes. Більшу частину дозволених умовних балів на доопрацювання машини команда витратила на адаптацію до мотора Mercedes.

Презентація почалася незвично пізно – о 22:00 МСК, але час було вибрано так, щоб і американським партнерам команди було зручно спостерігати за тим, що відбувається. Машину традиційно представили в Уокінгу, на цей раз без преси та уболівальників – обмеження через пандемію в Великобританії зараз особливо суворі, але команда організувала пряму трансляцію презентації MCL35М в соціальних мережах, а спеціальні гості були присутні на великому екрані через Zoom.

MCL35M стала еволюцією торішньої машини, доопрацьованій з урахуванням оновленого регламенту на аеродинаміку та інтеграції силової установки Mercedes-AMG M12 E Performance. У минулому сезоні команда посіла третє місце в Кубку конструкторів, домігшись кращого результату з 2012 року. В цілому, технічний регламент майже не змінився, так що в команді чекають ще більш гострого суперництва в майбутньому сезоні.

Система Orphus Поделиться на fb