Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Фінал конкурс “Учитель року-2021” відбудеться дистанційно

Третій тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” буде проведений у дистанційному режимі. Відповідний наказ підписав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. 

Фінальні змагання в номінаціях “Керівник закладу освіти” та “Математика” відбудуться з 1 до 9 квітня 2021 року, в номінаціях “Трудове навчання” та “Українська мова та література” – з 14 до 22 квітня 2021 року, пише пресслужба МОН.

Усі конкурсні випробування проводитимуться дистанційно. Залежно від номінації, учасники проходитимуть наступні випробування: 

  • “Дистанційний урок” (технологічна карта);
  • “Контрольна робота” (номінація “Математика”); 
  • “Майстер-клас”; 
  • “Методичний практикум”; 
  • “Дорожня карта творчого проєкту” (номінація “Трудове навчання”);
  • “Творча робота” та “Аналіз поетичного твору” (номінація “Українська мова та література”).

Читайте також: У Полтаві нагородили переможців регіонального туру конкурсу “Учитель року-2021”

Учасники в номінації “Керівник закладу освіти” проходитимуть тестування й практикум, розв’язуватимуть “управлінську задачу”. А під час фіналу дистанційно презентуватимуть фандрейзинговий проєкт та проводитимуть 30-хвилинну фасилітаційну сесію. 

Члени журі впродовж третього туру теж працюватимуть дистанційно. Але, щоб колегіально оцінювати роботу учасників конкурсу, їм доведеться приїхати до Києва. Організацію роботи журі з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19 покладено на Державну наукову установу “Інститут модернізації змісту освіти”.

Докладніше про Умови конкурсу – на офіційній сторінці “Учитель року – 2021”.

Система Orphus