Ви тут:
Суспільство Україна 

Федоров заявив, що цифровізація економіки дозволить досягти мінімум 4% додаткового зростання ВВП на рік

Цифрова економіка – один з основних векторів розвитку української економіки протягом наступних 10 років. Відкриття нових сегментів та галузей прискорить розвиток промисловості та бізнесу.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, йдеться на сайті Мінцифри.

“Цифровізація є важливою для економіки України, адже дозволить збільшити кількість нових робочих місць та досягти мінімум 4% додаткового зростання ВВП на рік. Відкриття нових сегментів та галузей прискорить розвиток промисловості та бізнесу. Для українців цифровізація означає повний доступ до цифрової інфраструктури та якісних державних і соціальних послуг”, – зауважив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Під час обговорення профільні заступники Міністра цифрової трансформації представили результати роботи за 2019-2020 роки та плани на 2021 рік. Оцінивши поточний рівень розвитку цифрової економіки України, Мінцифри визначила стратегічні кроки та сформувала 16 пакетних пропозицій розвитку цифрової економіки в Україні – загалом це 61 цифровий проект.

Серед основних стратегічних напрямів розвитку цифрової економіки:

  • розвиток цифрової інфраструктури;
  • розвиток цифрових навичок;
  • розвиток сектору інформаційно-комунікаційних технологій;
  • цифровізація сфер життя та секторів економіки.

Зараз Мінцифри працює над систематизацією всіх цифрових проектів Міністерства у межах однієї системи моніторингу проектів. Інформація про цифрові проекти та їхні статуси буде у відкритому доступі на публічному дашборді.

Національна економічна стратегія до 2030 року розробляється робочою групою Кабінету Міністрів на платформі Центру економічного відновлення. У її основі лежать результати Економічного аудиту країни Re:Think, що окреслило основні вектори розвитку української економіки.

Система Orphus