Дубль Голанда та несподіванка у Португалії: чим запам’ятався другий день 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

“Севілья” – “Боруссія” продемонструвати гольову гру, а “Ювентус” сенсаційно поступився “Порту”.

Як повідомляє 24 футбол, вже на 7 хвилині гри Севілья вийшла вперед. Сусо отримав м’яч перед штрафним “джмелів”, хитнув оборонців, після чого пробив. М’яч рикошетом від Хуммельса опинився у воротах – 1:0.
Після пропущеного голу Боруссія перемістила гру на половину поля іспанців та досить швидко зрівняла рахунок завдяки дальньому удару. Дахуд пробіг вздовж штрафного Севільї та не зустрів опору суперників. Хавбек вирішив пробити і відзначився красивим голом.
Уже на 27 хвилині гості з Дортмунда були попереду. Ерлінг Голанд протягнув м’яч з центру поля до штрафного Севільї та обігрався із Санчо. Англієць вивів Голанда на ударну позицію і той спокійно переграв Бону – 1:2.
На 33 хвилині Голанд міг оформити дубль. Дахуд віддав пас на Голанда, який пробив з лінії штрафного Севільї. Норвежець цілив у ближню “дев’ятку”, однак Бону врятував свою команду.
Наприкінці матчу Севільї таки вдалося відіграти ще один м’яч. Після навісу у штрафний ніхто з оборонців Боруссії не прикрив Люка де Йонга. Нідерландський футболіст замкнув подачу на дальній стійці – 2:3.

Не менш цікаво було у паралельному матчі. Господарі поля шокували гостей одразу після стартового свистка. Фантастичну помилку допустив Бентанкур – віддав всліпу на Щесни і Таремі в падінні та відкрив рахунок – 1:0.
На початку другого тайму Ювентус знову пропустив. Знову пройшли лічені секунди і знову м’яч у воротах Юве. Марега встиг у правого кута чужий воротарської прийняти передачу від Манафи з правого флангу, після чого пробив під ближню штангу.
Ювентусу вдалося відквитати один гол на 83-й хвилині. Простріл Рабіо з лівого флангу штрафної на дальню її сторону був завершений ударом в дотик від К’єзи в лівий верхній кут. Однак, цей м’яч не врятував “стару синьйору” від поразки на виїзді.