Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

До Дня Героїв Небесної Сотні регіональні філії Суспільного презентують спецпроєкт “Один із Сотні”

20 лютого в ефірі та на фейсбук-сторінках регіональних Суспільних мовників покажуть спецпроєкт до Дня Героїв Небесної Сотні. Ідея створення відеоісторій належить команді  UA: ТЕРНОПІЛЬ.

“Один із Сотні” — це серія коротких нарисів про Героїв Небесної Сотні, спогади рідних про те, що вони любили й чим жили до Майдану та під час Майдану. У сім’ях бережуть улюблені речі героїв, бо вірять, що в них є частинка близької людини, повідомляє “Суспільне”.

Команда UA: ТЕРНОПІЛЬ зустрілася із рідними Героїв Небесної Сотні. Володимир Голоднюк, батько загиблого Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка показав речі сина із Майдану.

Команда Вінницької філії Суспільного підготувала розповідь про Героя Небесної Сотні Валерія Брезденюка.

Спецкореспондентка UA: РІВНЕ Настасія Захарчук поспілкувалася з дружиною Героя Небесної Сотні, Героя України Валерія Опанасюка Вікторією.

Команда Суспільного Волині підготувала дві історії про героїв-земляків. 20 лютого на Інститутській загинули двадцятирічні студенти з Волині Василь Мойсей та Іван Тарасюк. Від пострілу в груди Іван помер миттєво, Василь  — у лікарні за кілька годин.

У Сумах на честь Героя Небесної Сотні Олексія Братушки назвали школу, в якій він навчався. Тут працює музей, де зберігаються особисті речі Героя. Екскурсії музеєм зазвичай проводять школярі, які вивчають історію Революції Гідності.  

Журналісти Суспільного Суми зустрілися з Оксаною Яковенко — педагогом-організатором НВК№16 імені Олексія Братушки. Вона розповіла, що Олексій захоплювався пішими походами. Подорожував Сумщиною лише з рюкзаком та компасом: проходив десятки кілометрів, знав усі визначні місця регіону.

Команда UA: ЛЬВІВ підготувала відео про Героїв Небесної Сотні Юрія Вербицького та Андрія Дигдаловича

Журналісти UA: ЛЬВІВ поспілкувалися із другом Юрія Вербицького Василем Прокопишиним та Сергієм Вербицьким —  братом Героя.

Суспільний мовник Запоріжжя готує сюжет про Сергія Синенка. Був активним учасником Автомайдану Запоріжжя та Дніпра. 26 січня 2014 під час зіткнень євромайданівців з міліцією та «тітушками» захищав людей від побиття, брав активну участь у визволенні заарештованих людей.

UA: ХАРКІВ присвятив сюжет пам’яті харків’янина Євгена Котляра, Героя Небесної сотні.

Журналістка Суспільного Поділля Надія Куриляк поспілкувалася із Тетяною Бондарчук —  дружиною загиблого героя Сергія Бондарчука. 

Команда Суспільного Буковини  поспілкувалася із Богданом Аксениним  — молодшим сином Героя Небесної Сотні Василя Аксенина

Знімальна група філії UA: ДОНБАС відвідала будинок, де останні роки життя провів Іван Пантелєєв.

Журналісти UA: ЧЕРКАСИ спілкувалися з дружиною Віктора Чернеця.

Система Orphus