Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Дні відкритих дверей у закладах профосвіти на Полтавщині: графіки

Вже у березні в закладах професійної освіти стартують Дні відкритих дверей. Це профорієнтаційні заходи, під час яких вступники можуть не тільки відвідати профтех і оцінити його інфраструктуру, а й познайомитися з викладачами та учнями, розпитати їх про особливості навчання.

Графіки проведення Днів відкритих дверей у закладах профосвіти з 25 регіонів оприлюднили на сайті Міністерства освіти і науки України.

“Проведення Днів відкритих дверей вже є традиційним для закладів профтехосвіти. І це гарна можливість для вступника реально оцінити стан закладу, визначитися з місцем для навчання. Через карантин деякі профтехи перенесли зустрічі в онлайн, і оприлюднені таблиці містять лінки на майбутні зустрічі, консультації. Це дуже добре, що адміністрації змогли адаптувати профорієнтацію до різних ситуацій, є гнучкими в роботі із молоддю”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

У графіках міститься інформація про дату, час та місце зустрічі, контакти організатора – номер телефону або поштову адресу. Це дозволить вступнику або його батькам заздалегідь зв’язатися із закладом і оперативно отримати відповідь на запитання.

З графіком проведення Днів відкритих дверей у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період вступної кампанії у 2021 році на Полтавщині можна ознайомитись далі.

POLTAVA

Система Orphus