Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Для жінок важливо бути коханими, для для чоловіків – самим кохати, – дослідження соцгрупи “Рейтинг”

За результатами опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведеного 6-8 лютого 2021 року, для 43% опитаних українців важливіше бути коханими, ще 38% – кохати самим.

Зокрема, для молоді, чоловіків, а також людей, що перебувають у стосунках менше 3-х років, важливіше кохати самим. Натомість жінки більше надають перевагу бути коханими.

При цьому 55% планують дарувати подарунки на День святого Валентина. За останні два роки цей показник дещо зріс (з 49% у 2019 до 55%). Водночас 43% – не планують. Частіше планують дарувати подарунки чоловіки, молодші опитані та незареєстровані подружні пари.

Довідково.

Аудиторія опитаних: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2%.

фото ілюстраційне

Система Orphus