Ви тут:

Для чого використовується медичне обладнання

Виробництво та продаж сучасного, якісного та надійного медичного обладнання надає широкі можливості вибору приладів та інструментів, призначених для усього комплексу лікування, до якого входять:

  • консультації;
  • діагностика;
  • проведення процедур;
  • моніторинг;
  • реабілітація.

Для відновлення здоров’я пацієнта лікарі-професіонали, серед іншого, використовують вартісні реконструктивні пристрої для тазостегнових суглобів та колін, а також імплантовані монітори для серцевої та діабетичної допомоги, що важливо для досягнення кінцевого результату.

В інтернет-магазині baldinelli.ua. представлено найкращих виробників медичного обладнання в Україні, що реалізується за помірними цінами. Передбачено безплатну доставку кур’єром.

Галузі

Ортопедія — це один з найбільш динамічних секторів у виробництві медичних приладів. Він включає реконструктивні пристрої, хребетні імплантати, артроскопію, ортобіологічні препарати, тазостегнові імплантати та штучні колінні суглоби. Цей сектор використовує такі виробничі процеси, як: механічна обробка, лиття, шліфування, полірування.

Хірургічні інструменти та технології включають розширювачі, шви та хірургічну техніку. Ключові технології передбачають мікрообробку та обробку поверхні.

Діагностичні прилади. Ендоскопічні, ультразвукові та магнітно-резонансні прилади належать до цього сектора. Ключові технології включають: візуалізацію, ІТ-технології та мікровиробництво.

Серцево-судинні пристрої. Цей висококонкурентоспроможний сектор включає: кардіостимулятори, дефібрилятори та лікарські стенти.

Прилади для діабету. Прилад для постійного моніторингу глюкози є найбільш поширеним. Ключові технології включають нанотехнології та датчики.

Стоматологічні інструменти та технології — обладнання для візуалізації, імплантати, бормашини та інструменти. Ключові технології включають: механічну обробку, адитивне виробництво та одержання 3D-зображення.

Інші сегменти — спинномозкові пристрої, катетери, шприци та підшкірні голки, внутрішньовенні апарати та для переливання крові, апарати внутрішньої фіксації, нейромодуляційні урологічні пристрої.

Технології та процеси

Матеріали. На додаток до всіх звичних вимог унікальну проблему при виборі матеріалів для виготовлення медичних виробів становить біосумісність.

Мікровиробництво. З багатьох причин пристрої продовжують зменшуватися, не погіршуючи своєї дії. Характеристики та компоненти вимагають особливих процесів мікровиробництва, включно з мікрообробкою та мікроформуванням.

Нанотехнології. Очікується зростання використання нанотехнологій, починаючи від нових матеріалів та покриттів та закінчуючи системами доставки ліків.

Джерела живлення. З розвитком імплантованих пристроїв для моніторингу та лікування, вибір та розвиток джерел живлення став важливою частиною медичного виробництва.

Система Orphus