Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати Полтавської міськради звернуться до Президента, Уряду та НКРЕКП щодо скасування плати за розподіл газу

19 лютого під час позачергової сесії Полтавської міської ради депутати прийняли рішення про звернення Президента, Уряду та НКРЕКП щодо скасування плати за розподіл газу.

Про це йдеться на сайті Полтавської міської ради.

“Підтримали рішення про звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування рішення НКРЕКП про встановлення абонентської плати за транспортування природного газу та зменшення ціни на газ для населення, яке ініціював депутат міської ради Юліан Матвійчук”, – йдеться у повідомленні.

На порядок денний було винесено 17 питань. Проєкт рішення «Про утворення виконавчого комітету Полтавської міської ради» було виключено з порядку денного рішенням депутатів.

Серед іншого, депутати ухвалили рішення про затвердження декількох програм, зокрема Програми житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік, Програми розвитку міського електротранспорту Полтавської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, «Організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проєктів розвитку Полтавської міської територіальної громади на 2021-2025».

Остання ж прийняти зі змінами. А саме: зменшення фінансування та кількості штатних одиниць із запропонованих у проєкті рішення.

Також депутати затвердили Регламент Полтавської міської ради, Положення про постійні комісії Полтавської міської ради восьмого скликання, Погоджувальну раду депутатських фракцій, груп і постійних комісій ради.

Нагадаємо, сьогодні у міськраді призначили десятьох старост старостинських округів.

 

Система Orphus