Ви тут:
Суспільство 

Чотири продукти, які допоможуть побороти зимову втому

Дієтологи назвали продукти, які ефективно допомагають подолати втому.

Серед продуктів, які варто вживати кожен день, дієтологи виокремлюють авокадо, ананас, банани та шоколад, пише maximum.fm.

Авокадо. Цей фрукт неймовірно корисний для організму. І боротьба з постійним відчуттям втоми йому теж під силу. А все завдяки дивному поєднанню вітамінів і мікроелементів, які змушують мозок прокинутися і почати працювати активніше.

Ананас. Як і будь-який кислий фрукт, ананас дійсно надає підбадьорливий ефект на організм. А крім цього, він заряджає величезною кількістю вітамінів, що сприяє прискоренню обмінних процесів у вашому тілі. Це означає, що всі органи почнуть працювати більш ефективно.

Банани. Деякі відмовляються від цього фрукта, вважаючи його занадто калорійним. А дарма, адже банан багатий калієм, необхідним для нормальної життєдіяльності. Він бере участь в обмінних процесах і впливає на емоційний і фізичний стан людини. Тому часто причиною хронічної втоми може бути дефіцит деяких мікроелементів, в тому числі калію.

Шоколад. На нього лікарі радять налягати (звичайно, в розумних межах) в холодну пору року, коли не вистачає сонячного світла. Темний шоколад допомагає вашому організму виробляти серотонін, “гормон щастя”, завдяки якому ви в цілому почуваєтеся краще.

Фото: pexels

Система Orphus