Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Чому відключили від газу церкву на території Хрестовоздвиженського монастиря – пояснили у Полтавагазі

Акціонерне товариство “Оператор газорозподільної системи “Полтавагаз” на запит ОКІА “Новини Полтавщини” пояснили, чому без газопостачання опинилася церква, яка знаходиться на території Хрестовоздвиженського жіночого монастиря.

Зокрема, у Полтавагазі зазначають, що розподіл природного газу до релігійної громади Свято-Троїцька Українська православна церква було припинено через “невідповідність газового обладнання проєктно-технічній документації”.

“Газові прилади не узаконені, а їх кількість та потужність не відповідає характеритстикам лічильника”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: У Полтаві церкву на території Хрестовоздвиженського жіночого монастиря відключили від газу

Тепер для відновлення розподілу природного газу релігійна громада має усунути порушення та звернутися до оператора ГРМ для проведення проєктно-технічної документації у відповідність.

Нагадаємо, вчора, 9 лютого, без тепла залишилася Свято-Троїцька Українська православна церква, яка знаходиться по вулиці Паїсія Величковського, 2. Цю будівлю Акціонерне товариство “Оператор газорозподільної системи “Полтавагаз”відключило від газу.

Система Orphus