Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Через складні погодні умови МОН радить закладам освіти організувати дистанційне навчання

У зв’язку зі складними погодними умовами та зниженням температури повітря, Міністерство освіти і науки України рекомендує вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу.

Про це йдеться в листі МОН до керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та керівників закладів загальної середньої освіти, пише пресслужба Міносвіти.

“Просимо розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, інтернет-ресурсів; провести серед учасників освітнього процесу роз’яснювальну роботу щодо попередження переохолодження, техніки безпеки тощо”, – зазначено в листі Міністерства. 

Відповідно до пункту 7 розділу V Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти при надзвичайних погодних умовах, а також надзвичайних ситуаціях засновник (засновники) закладу освіти можуть самостійно схвалювати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

Нагадаємо, на Полтавщині школярі переходять на дистанційне навчання.

Система Orphus