Ви тут:
Суспільство 

Безпека неповнолітніх у Messenger: Facebook заявив про розробку нових функцій

Соціальна мережа Facebook заявила про розробку нових функцій у Messenger для захисту неповнолітніх.

Про це інформує канал “Прямий” з посиланням на “Root Nation”.

“Крім того, ми розробляємо більш інноваційні функції, які використовують дії на наших платформах для запобігання шкоди або зловживань до того, як це станеться… Ми використовуємо поведінкові сигнали, наприклад, коли дорослий відправляє велику кількість запитів в друзі або повідомлення людям молодше 18 років, щоб поділитися попередженнями про безпеку, виявити й видалити потенційно небезпечні облікові записи й захистити неповнолітніх”, – йдеться в частині повідомлення в блозі компанії.

Інформації про те, коли з’являться ці нові функції Messenger, немає, але бажання захистити дітей від виродків в мережі гідно похвали.

“Минулого року Facebook представив пакет функцій безпеки в Messenger, спрямованих на захист користувачів від шахрайства та зловживань. До них відносяться докладніші запити повідомлень, повідомлення про безпеку, які містять поради з навчання людей виявленню підозрілої активності, обмеження на пересилання повідомлень (повідомлення може бути відправлено тільки п’яти людям або групам одночасно) і нові способи повідомити про зловживання або домагання”, – йдеться у повідомленні.

Фото: pixabay

Система Orphus