Ви тут:
децентралізація Оголошення Полтавщина Суспільство 

Агентство місцевих доріг запрошує до співпраці територіальні громади Полтавщини

Агентство місцевих доріг Полтавської області розробило меморандум про співпрацю з територіальними громадами області.

“Відтепер громада має право визначення підрядника, але і зобов’язання щодо контролю його роботи ми розподілятимемо тепер разом. Запрошуємо громади до співпраці”. – зазначив директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

Згідно Меморандуму, одним з основних завдань Агентства є приведення до належного експлуатаційного стану смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області у відповідності до вимог ДСТУ 3587-97 «Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Частина І.Проектування Частина ІІ. Будівництво».

Ключовими завданнями ОТГ є представлення і захист прав, свобод та законних інтересів жителів відповідних територіальних громад, реалізація принципу народовладдя, здійснення громадського контролю за дотриманням норм законодавства при виконанні Сторонами владних управлінських функцій та договірних зобов’язань, участь у забезпеченні безпечних умов дорожнього руху автомобільними дорогами загального користування місцевого значення на території ОТГ в частині приведення до належного експлуатаційного стану смуг відведення вказаних доріг.

З текстом меморандуму можна ознайомитись за посиланням.

 

Система Orphus Поделиться на fb