Ви тут:
Суспільство 

Adidas вирішив продати одну з найвідоміших марок взуття

Німецький виробник Adidas AG вирішив продати свій бренд Reebok, який компанія придбала у 2006 році, через невтішні фінансові показники.

Про це повідомляє Reuters.

Так, в Adidas заявили, що розпочнуть офіційний процес “виведення” Reebok у рамках п’ятирічної стратегії компанії – її презентують у березні.

Аналітики наразі оцінюють вартість Reebok у близько 1,2 млрд доларів. Adidas придбав цей бренд у 2006 році за 3,8 млрд доларів. З роками показники Reebok почали погіршуватися, й інвестори закликали німецьку компанію позбутися бренду зі свого портфелю.

«Reebok» — міжнародна компанія з виробництва спортивних товарів. Штаб-квартира розташована в передмісті Бостона — Кентоні (штат Массачусетс, США), наразі є дочірнім підрозділом компанії «Adidas».

Засновник Компанії — Джозеф Вільям Фостер, стає членом місцевого клубу любителів бігу «Праймроуз Харрієрз» і гарячим шанувальником цього виду спорту. Разом з інтересом Джозефа до бігу, росте і його бажання придбати собі пару якісного спортивного взуття. Небагатий асортимент пропонованого взуття і відсутність виробників, здатних допомогти Джозефу здійснити його мрію, підказали йому просте рішення — виготовити таку пару самому. По професії Джозеф був шевцем, а винахідливості його можна було позаздрити, і ось з’являються перші бігові туфлі «Фостер» на шипах (Джозеф приладнав декілька цвяхів до підошов своїх туфель). Перша назва Компанії — «J. W. Foster & Co».

Система Orphus