Ви тут:
PROвсе Суспільство 

7 порад для тих, хто хоче стати пунктуальним

Іноді трапляються непередбачувані ситуації, а у результаті яких ми спізнюємося на якісь важливі події. Це викликає дискомфорт та почуття провини.

Зробити так, щоб позбутися звички, яка призводить до постійних спізнень допоможуть ці поради – прості, але дієві, пише 24 канал.

Більше будильників

Якщо ви часто спізнюєтеся через те, що вимикаєте будильник і продовжуєте спати або займатися іншими своїми справами, радимо у таких випадках вмикати декілька будильників. Для прикладу, на смартфоні, на настільному годиннику, а також на годиннику на руках. Це змусить вас хоча б якось зреагувати на те, що ви повинні встигнути на зустріч.

Фіксуйте, скільки часу ви витрачаєте на збори

Зібратися за 5 хвилин насправді можливо, але для цього потрібно докласти багато зусиль. Якщо ви не вмієте швидко збиратися, то краще спробуйте фіксувати, скільки часу ви витрачаєте на ті чи інші рутинні справи, які стосуються зборів. Наступного разу, коли будете збиратися на важливу зустріч обов’язково враховуйте мінімальний час для зборів.

Час для непередбачуваних ситуацій

Для того, щоб не спізнитися завжди залишайте час на непередбачувані ситуації. Тобто це означає, що вам потрібно виходити з дому трішки раніше, ніж ви планували. Так ви матимете додаткові 10-15 хвилин, які ви можете витратити в заторах, чергах за кавою, несправність автомобіля тощо.

Переведіть годинник на декілька хвилин вперед

Ця порада буде корисною для тих, хто постійно носить годинник на руках. Так ви зможете убезпечити себе та інших від несерйозних причин спізнення.

Знайдіть мотивацію

Навчіться себе мотивувати, коли збираєтеся. Проаналізуйте до чого може призвести спізнення та як краще його уникнути. Як варіант, радимо робити для себе заохочування тоді, коли ви приходите вчасно.

Плануйте прийти раніше домовленого часу

Не варто чітко розраховувати час і планувати приїхати саме на домовлену годину. Особливо якщо ви сумніваєтеся у своїй пунктуальності. Виходьте з дому і плануйте потрапити на місце призначення за 10-15 хвилин до конкретно домовленого часу.

Не відволікайтеся

Обмежуйте себе у справах, яких можна було б уникнути. Особливо це стосується соцмереж, які насправді забирають багато часу під час зборів.

Система Orphus Поделиться на fb