Ви тут:
Суспільство Україна 

58% українців підтримують рішення РНБО щодо санкцій Віктору Медведчуку

Під час проведення опитування Соціологічною групою «Рейтинг» 22-23 лютого, 75% українців відповіли, що знають про рішення Ради національної безпеки і оборони щодо запровадження санкцій щодо Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко (40% добре знають, 35% – щось чули, водночас, 25% – вперше чують).

При цьому 58% опитаних підтримують рішення РНБО, 28% – не підтримують. Серед тих, хто добре знає про це рішення, 73% говорять про його підтримку, 23% – протилежної думки.

52% українців вважають, що рішення про запровадження санкцій проти Віктора Медведчука викликане його проросійською діяльністю, 30% – вважають це розбірками між олігархами, 16% стверджують, що це спроба повернути у власність держави трубопровід, 13% вважають це вказівкою з боку США, 10% говорять про тиск на опозицію.

Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews -телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

фото: radiosvoboda.org

Система Orphus