Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

25 номінацій та народне голосування: триває прийом заявок на конкурс “Благодійна Полтавщина 2020”

У рамках Національного конкурсу “Благодійна Україна” на Полтавщині втретє відбудеться регіональний конкурс “Благодійна Полтавщина-2020″ спільно з БФ “Карітас Полтава”.

Брати участь можуть благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Мета конкурсу — популяризація благодійництва, меценатства, волонтерства, заохочення громади залучитись до благодійництва, відзначення кращих практик у сфері благодійності.

Подача заявок стартувала 5 грудня 2020 року і триватиме до 1 березня 2021 року включно. Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку на офіційному сайті конкурсу або на сторінці “Карітас Полтава” у фейсбук.

Цьогоріч переможців визначатимуть в 19-х основних, 3-х індивідуальних та 5-х спеціальних номінаціях. Всього 25 номінацій. У кожній номінації визначатимуть по три лауреати.

“Конкурс унікальний тим, що в ньому можуть взяти участь не лише організації, а й окремі проєкти, волонтерські загони, акції, краундфандигові платформи, інноваційні ідеї. Таким чином, може бути охоплена широка аудиторія. Минулого року Полтавщина опинилась на 5 місці за кількістю поданих заявок, їх було 57. Приміром, у 2018 році подали 34. Тобто, регіон набирає обертів. Також минулоріч на національному рівні було два переможці з Полтавщини у номінаціях “Корпоративна благодійність” та “Колективне волонтерство”, – розповіла заступник директора БФ “Карітас Полтава” Оксана Дейнега.

Основні номінації:

1. Благодійність великого бізнесу;
2. Благодійність середнього та малого бізнесу;
3. Корпоративна благодійність;
4. Колективне волонтерство;
5. Всеукраїнська благодійність;
6. Регіональна благодійність;
7. Місцева благодійність;
8. Благодійність в охороні здоров’я;
9. Благодійність в освіті та науці;
10. Благодійність в культурі та мистецтві;
11. Благодійність в соціальній сфері;

12. Благодійність в сфері екології та охорони дозвілля;
13. Благодійність в захисті України;
14. Благодійність неурядового сектору;
15. “Добро починається з тебе” (спрямована на учнівські організації);

16. “Молодіжні благодійні ініціативи” (спрямована на студентські організації);

17. Благодійна акція року;
18. “Платформа добра”;

19. “Інновації в благодійності”

Індивідуальні номінації:
1. Благодійник року;
2. Волонтер року;
3. Менеджер року у сфері доброчинності.

Спеціальні номінації:
1. Народний благодійник;
2. Медіа і благодійність;
3. Допомога з-за кордону.

У всіх номінаціях переможців визначає експертне журі. Але в номінації “Народний благодійник” переможців обирають українці шляхом голосування на сайті. Необов’язково, щоб організація чи благодійник самостійно подав заявку. Це може зробити будь-хто, хто отримав від нього допомогу.

“Конкурс – прекрасний шанс вшанувати благодійників нашого міста. Тому якщо ви знаєте людей, які роблять добрі справи, організації, громадські об’єднання, подавайте заявку на національний конкурс “Благодійна Україна” і своїм прикладом популяризуйте благодійність”, – закликала організатор конкурсу БФ “Карітас Полтава” Алла Раковецька.

Відзнакою переможця в окремій номінації є “Ангел добра” – унікальна керамічна статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином.

Переможців всеукраїнського конкурсу будуть нагороджувати у Києві, а регіонального — у Полтаві. Дата і місце церемонії нагородження уточнюється.

Система Orphus