Ви тут:
Медицина Суспільство 

15 лютого – Міжнародний день операційної медичної сестри

15 лютого щорічно у всьому світі відзначають Міжнародний день операційної медичної сестри. Цей день був оголошений Європейською асоціацією операційних медичних сестер в 2009 році.

В роботі операційної медичної сестри дуже важливі уважність, швидкість, знання ходу операцій і логічне мислення. Звичайно ж, ці якості приходять з досвідом. Випускнику коледжу складно відразу приступити до роботи, не дивлячись на отримані теоретичні знання, йдеться на сайті celebratoday.

На практиці існує безліч тонкощів, про які не розкажуть на лекціях. Багато що залежить від операції, її складності, розвитку подій. Обов’язково повинна бути любов до своєї професії і людинолюбство.

Після кожної операції починаюча медсестра повинна проводити роботу над помилками, аналізувати свої дії, питати поради у більш досвідчених колег. На помилки можуть вказати і хірурги під час операції, вони ж показують, як робити ті чи інші маніпуляції правильно.

Щодня операційні медичні сестри поспішають на свої робочі місця, щоб виконувати свою важливу і часом небезпечну роботу, в центрі якої життя і здоров’я пацієнта.

Медичні сестри намагаються внести якусь долю затишку, задати настрій і ритм операційного процесу. Посміхнуться ласкаво очима, пожартують, і настрій у хірурга відразу поліпшується, і працювати легше. Адже навіть від того, як ти привітаєшся, буде залежати робочий процес. Ось такі, непомітні на перший погляд речі, здатні не тільки допомогти «майстру» за операційним столом, а й врятувати пацієнта.

Система Orphus