Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

12 громад Полтавщини отримали набори для організації безпечного простору ЦНАП під час карантину

Загалом 104 центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) у громадах по Україні отримали набори маркування та захисту, які допоможуть дотримуватися карантинних обмежень під час пандемії COVID-19 від Програми “U-LEAD з Європою”.

Про це повідомляє прес-центр ініціативи “Децентралізація”.

На Полтавщині такі набори отримали 12 громад: Пирятин, Мала Перещепина, Нові Санжари, Опішня, Піщане, Миргород, Глобинська, Омельницька, Новознам’янська, Білоцерківська громади, Велика Багачка, Гребінка.

Набір складається з великого захисного екрану для рецепції, індивідуальних захисних екранів для працівників ЦНАП, а також стікерів з рекомендацією тримати безпечну дистанцію для зон очікування та прийому відвідувачів, стікерів-нагадування одягати маску при вході до приміщення та ретельно мити руки у вбиральні. Набір було розроблено на основі міжнародного досвіду, рекомендацій Уряду та експертів щодо виходу з карантину для сервісних установ.

“Доступ до державних сервісів у сучасному, цифровому та прозорому форматі має вирішальне значення для якості життя в громадах. У той же час, приміщення Центрів надання адміністративних послуг має бути безпечним, що як ніколи важливо під час пандемії COVID-19. Ось чому я пишаюся тим, що Програма U-LEAD, яка фінансується ЄС, допомагає забезпечити відповідні стандарти у центрах, настільки важливих для життя громадян. За допомогою цього внеску, ще понад 100 ЦНАП отримали підтримку у вигляді належних наборів маркування та захисту”, – зазначив керівник відділу програм зовнішньої допомоги “Належне управління та верховенство права” Ксав’є Камю.

 

 

ФОТО: Comments.ua

Система Orphus