Ви тут:

Змішувач — пристрій, необхідний у сучасній квартирі

Завдяки розвитку сантехнічного обладнання, значно збільшився асортимент такого сантехнічного пристрою, як змішувач для ванної. Широкий вибір змішувачів, представлений компанією «Леруа Мерлен», стосується як функціональних можливостей, так і декоративних якостей, які можуть значно поліпшити інтер’єр.

Функціональність — це головне   

Асортимент змішувачів для ванної включає безліч різних моделей з різноманітною функціональністю. Найчастіше вибирають одноважільні змішувачі, оснащені керамічними головками. Іншими технічними вдосконаленнями є спеціальні аератори, а також обмежувачі подачі та температури води. Завдяки таким вдосконаленням не доведеться турбуватися про занадто великий потік води та різкі зміни її температури.

Ще одним сучасним рішенням є сенсорні змішувачі, що містять фотоелементи. Найчастіше їх встановлюють у готелях, ресторанах та громадських будівлях. Однак з’явилася тенденція використовувати їх також і в квартирах. Такий пристрій завдяки інноваційній системі активується, коли він відчуває рух у межах своєї зони дії. Деякі моделі відключають подачу води через певний час, а інші реагують на руки.

Різні типи, форми та застосування

Пропозиція змішувачів для ванної включає різноманітні моделі, що характеризуються застосуванням різних матеріалів, з різним способом використання.

Серед видів змішувачів для ванних кімнат варто відзначити наступні:

  • встановлювані на умивальнику;
  • настінні;
  • окремо стоячі.

Термостатичні змішувачі

Дуже популярними є термостатичні змішувачі, оскільки вони забезпечують найбільший комфорт. Їх використання є ідеальним рішенням при різких перепадах температури води.

Термостатичні змішувачі також необхідні, якщо в будинку спостерігається нестабільний тиск води або є додаткове споживання води іншими пристроями, такими як посудомийна або пральна машина. Вони оснащені термостатичним елементом, що змішує гарячу та холодну воду, а це дозволяє підтримувати потрібну температуру, незважаючи на коливання тиску. Певне положення ручки означає бажаний рівень нагрівання.

Термостати дуже практичні, оскільки обмежувач температури за замовчуванням забезпечує 38 градусів за Цельсієм, але правильно відрегульовані головки дозволяють встановлювати температуру відповідно до потреб. Тому цей пристрій дуже корисний у кожному домогосподарстві, особливо там, де є діти, оскільки допомагає уникнути опіків.

Система Orphus