Ви тут:

Зеленський доручив провести аудит тарифів в усіх областях України

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента України Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у Києві та в усіх областях України. Передусім це стосується саме тарифів на опалення, побутовий газ та користування пасажирським транспортом.

Про це повідомили в Офісі Президента.

“Враховуючи появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень, який уже викликає значні питання з точки зору справедливості, Глава держави доручає заступнику керівника Офісу Президента України Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз’яснення від відповідних керівників на місцях щодо завищених тарифів та щодо тарифної політики в цілому”, – йдеться у повідомленні Офісу Президента у Telegram-каналі.

Окрему увагу під час аудиту мають приділити таким специфічним непрозорим «тарифним проектам» окремих очільників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору.

Нагадаємо, 18 січня на своєму засіданні Уряд ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП на своєму засіданні знизила граничний тариф на розподіл газу до 1,79 грн за кубометр.

Система Orphus Поделиться на fb