Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

За лікування одного госпіталізованого з COVID-19 НСЗУ заплатила майже 45 тис. грн

Лікування одного госпіталізованого з COVID-19 пацієнта “коштувало” НСЗУ 45 тис. грн.

Про це повідомляє Еспресо.

Згідно з повідомленням, впродовж квітня-грудня за лікування госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 НСЗУ виплатила 11,4 млрд грн, або майже 45 тис. грн на одного пацієнта. Всього за цей період заклади екстреної медичної допомоги отримали понад 19 млрд грн за надання допомоги пацієнтам з коронавірусом або підозрою на нього.

Зазначається, що протягом квітня-грудня 2020 року було госпіталізовано 253 тис. пацієнтів з коронавірусною хворобою. З них у відділенні інтенсивної терапії перебувало майже 50 тис. пацієнтів. Частка госпіталізованих пацієнтів, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії протягом 2020 року становила 19,6%.

При цьому у грудні минулого року порівняно з листопадом, кількість пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19 зменшилася на 3 тис – до 60 тис. Водночас кількість пацієнтів, які були підключені до джерел кисню у грудні зросла на 4 тис. – до 50 тис, що становило 69% від усіх полікованих у грудні пацієнтів. У відділенні інтенсивної терапії медичну допомогу отримували понад 13 тис. пацієнтів, що на 348 госпіталізованих осіб більше, ніж у листопаді. Крім того, кількість пацієнтів, які потребували підключення до апарату штучної вентиляції легенів зросла до 6 тис. осіб.

За даними НСЗУ, найбільше пацієнтів з коронавірусом у грудні госпіталізували у Києві – понад 6 тис., а також у Одеській області – понад 4,1 тис. осіб, Дніпропетровській – 3,8 тис. осіб, Харківській – 3,6 осіб.

Кількість лікарень, які входять до переліку визначених для госпіталізації зросла до 458 тоді як у травні 2020 року їх було 240. Договір з НСЗУ на стаціонарне лікування пацієнтів з COVID-19 мають 507 медичних закладів.

 

Система Orphus Поделиться на fb