Ви тут:

“Євротермінал”: пандемія коронавируса і необхідність об’єднати зусилля

“Евротерминал”: пандемия коронавируса и необходимость объединить усилия

До державного бюджету України на 2021 рік закладено дотації для дітей дошкільного віку, молодшого шкільного віку, працездатної частини населення, а також для осіб, які втратили працездатність. Ця програма розширення економічних прав і можливостей допоможе, в першу чергу, інвалідам, молоді та жінкам з малозабезпечених сімей отримати доступ до освіти.

Крім того, в 2021 році українська держава визначила прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць. З 1 січня 2021 року ця сума складе 2189 гривень, а потім він буде рости. Так, з 1 липня 2021 року виплата збільшиться і становитиме вже 2294 грн, а з 1 грудня ще виросте до 2393 гривень. Законом про державну допомогу визначено право на матеріальне забезпечення у відсотках від прожиткового мінімуму людям з інвалідністю, і особливо – дітям.

Компанія «Євротермінал» вважає, що дітям в ці важкі часи пандемійного карантину необхідна підтримка і увага, особливо – під час новорічних свят. І починаючи з 19 грудня, дня Святого Миколая Чудотворця, “Євротермінал”, згідно з уже доброю традицією, привітав дітей з Хаджибейського та Балтського районів Одеси.

Читайте також: Євротермінал” нагородили за допомогу в боротьбі з коронавірусом.

Подарунки дітям, вважає керівництво ТОВ «Євротермінал» – це відмінний спосіб дати дітям можливість перейнятися святковим настроєм. Приклад благодійності, в свою чергу, може допомогти навчити дітей бути більш чуйними і щедрими в майбутньому. Тому «Євротермінал» ось уже більше п’яти років організовує роздачу подарунків і театралізоване дійство для дітей. І хоча уявлення в цьому році неможливо провести через коронавируса, свято з подарунками все ж відбувся.

Компанія «Євротермінал» прийняла на себе добровільні зобов’язання перед жителями тих районів, де вона розміщена. Її логістичні комплекси на час свят стають ще й центрами допомоги для дітей та людей похилого віку. Під час акції в період весняного карантину «Євротермінал» став частиною акції «Залишайся вдома», відправляючи по домівках малозабезпечених сімей продукти харчування, а це – понад 400 сімей.

Наскільки важливою є допомога під час карантинних заходів

Прес-служба компанії «Євротермінал» зазначає, що в міру поширення нового коронавируса всім нам потрібно пристосуватися до нової нормі: заходи, які колись були звичайною справою, наприклад – щоденні прогулянки в продуктових магазинах, під час локдауна стають неможливі.

І в ці моменти допомога особливо потрібна – вона допомагає подолати хвилю страху навколо цієї надзвичайної ситуації. Надихаючі добрі справи компанії призначені тим одеситам, хто найбільше постраждав і через карантин, забезпечуючи їх здоров’я, освіту і фінансову стабільність. «Євротерміналу» вдалося двічі організувати роздачу продовольчих комплектів під час карантину, які забезпечили одеситів істотними запасами продовольства.

Система Orphus Поделиться на fb