Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Євробачення у 2021 році відбудеться, але з певними змінами, – організатори

Організатор обіцяють провести пісенний конкурс Євробачення-2021 , незаважаючи на пандемію коронавірусу. Однак внесуть деякі зміни, які стосують місця проведення та виступів учасників.

Особливостями проведення конкурсу поділився актор і коментатор конкурсу Грем Нортон, а згодом його слова підтвердили організатори.

За його словами, зміни у Євробаченні можуть стосуватися лише самих артистів, які не зможуть приїхати з-за кордону через введені карантинні обмеження. Для цього будуть проведені попередні записи виступів зірок у їхніх рідних країнах, пише 24 канал.

“Ми можемо підтвердити, що Євробачення обов’язково відбудеться в цьому році. Заздалегідь записані виступи можуть використовуватися, якщо артисти не зможуть приїхати в Роттердам або відправляться на самоізоляцію по прибуттю в Нідерланди. Запис буде відбуватися в реальному часі (як це було б на конкурсі) без внесення яких-небудь змін в вокал або будь-яку частину самого виступу після запису”, – поділився Нортон.

Нагадаємо, що у 2020 році конкурс скасували через пандемію коронавірусу, а замість цього провели альтернативне шоу з назвою Europe Shine A Light.

 

Система Orphus Поделиться на fb