Ви тут:
Суспільство 

Які косметичні засоби потрібно виключити в зимовий період, – поради фахівців

Для того, аби шкіра обличчя мала здоровий і доглянутий вигляд, за нею потрібно правильно доглядати, підібравши відповідні засоби, адже не всі, які ідеально підходять на літо, будуть мати результат взимку.

Про це пише nashamama.com

У зимовий період бажано виключити всі засоби, які будуть пересушувати шкіру:

Тоніки на спиртовій основі
Спирт, що міститься там, буде забирати вологу зі шкіри, і викликати її сухість. Якщо користуватися таким тоніком регулярно, то слабшає захисний природний бар’єр шкіри. Тому на неї будуть більше впливати агресивні фактори навколишнього середовища.

Маски на основі глини
Вони відмінно прибирають жирний блиск шкіри, роблячи її матовою, але ось взимку їх не бажано використовувати. Вони здатні дуже сильно пересушити шкіру, позбавляючи її дорогоцінної вологи взимку. Особливо потрібно бути обережними людям з сухою шкірою обличчя.

Ефірні олії та ароматизатори
Краще виключити в зимовий період всі косметичні засоби, що містять ефірні олії і ароматизатори. Пересушена шкіра взимку може негативно на них відреагувати. Найчастіше — це роздратування і навіть алергічні реакції на шкірі.

Скраби
Не варто взагалі відмовлятися від цих засобів, але ними точно не варто захоплюватися в зимовий період. Прибираючи мертвий шар клітин на шкірі, скраби можуть зруйнувати шкірний бар’єр, якщо часто їх використовувати взимку.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb