Ви тут:

Як вибрати сухий корм для собаки

Особливості 

Вибір корисного корму для собак — одне з найважливіших і найсерйозніших рішень, яке повинен приймати хазяїн домашніх тварин. Дієта впливає на багато аспектів життя вашого вихованця. Корм для собак повинен найкраще відповідати їх індивідуальним особливостям. Це забезпечить здоров’я та хороший стан організму на довгі роки. Кожна собака має різну потребу в поживних речовинах, різний рівень активності та потребує різну дозу енергії. Неадаптована до потреб тварини їжа може призвести до надмірного навантаження на внутрішні органи, проблем із травною системою або надмірного збільшення чи втрати ваги. Правильно підібрані сухі корми для собак можна придбати тут.

Асортимент

На даний час існує широкий асортимент сухого корму для собак. Кожен хазяїн може знайти продукт, який відповідає очікуванням та уподобанням його собаки.

В інтернет-магазині masterzoo.ua продаються сухі корми для собак:

  • різного віку;
  • різної активності;
  • з різними проблемами зі здоров’ям;
  • після різних процедур (кастрація, реконвалесценція тощо).

Серед сухих кормів також є група лікувальних — це продукти, які рекомендовані ветеринарами та використовуються ними при лікуванні домашніх тварин. Однак їх не слід застосовувати самостійно, без нагляду спеціаліста.

Склад

Ідеальна їжа для собак повинна складатися приблизно з 85% продуктів тваринного походження (50% м’яса, 20% субпродуктів, 15% кісток) і 15% рослинного походження (10% овочів, 5% фруктів). Виробники сухого корму для собак використовують або сушене, або свіже м’ясо. Вміст сушеного м’яса може становити від 20% до 40%, тоді як вміст свіжого м’яса досягає 70% (еквівалентно приблизно 25% сушеного м’яса).

При виборі корму зверніть увагу на його склад, який повинен бути якомога коротшим і простим. Рекомендується уникати зернових (або їх має бути якомога менше) і мінімізувати споживання вуглеводів. Корм для собак повинен містити ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 та вітаміни, необхідні для нормального функціонування організму. Іншими важливими елементами харчування є мікроелементи та абразивні речовини. Хороший корм для домашніх тварин не повинен мати жодних добавок для консервування, фарбування або ароматизації.

Варто зазначити, що травна система собаки пристосована до вживання їжі, багатої в першу чергу на тваринний білок, і в другу чергу — на тваринні жири. Ця їжа найлегше засвоюється та забезпечує собаці відчуття ситості й задоволення. Тому такі корми більш ефективні та вигідні в довгостроковій перспективі.

Система Orphus Поделиться на fb