Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як температурні стрибки впливають на здоров’я, – розповіли лікарі

Сильні морози зміняться стрімким потеплінням – різниця складе майже 20 градусів. Вплив такого різкого потепління на здоров’я має виражений негативний ефект, ніж при похолоданні, попередив терапевт Олексій Водовозов. Особливо чутливі до подібних стрибків температури люди з судинними проблемами, мігренню, зазначив лікар.

Про це пише zdorovia.com.ua.

“Люди з серцево-судинними захворюваннями чуйно реагують на вміст кисню в навколишньому середовищі, а при різкому потеплінні він трохи знижується”, – пояснив фахівець.

Читайте також: Синоптики обіцяють повернення тепла: 22 січня на Полтавщині до +4 градусів

Водовозов порадив таким пацієнтам в період погодної аномалії проконсультуватися з лікарем, оскільки їм, можливо, доведеться міняти звичну дозування ліків на цей час.

За словами іншого лікаря Людмили Лапи, особливо уважними до свого самопочуття повинні бути громадяни, які перенесли судинні катастрофи – інсульти, інфаркти.

“При зміні температури змінюється і тиск, і навантаження на судинну систему”, – попередила терапевт.

Також, додала вона, у деяких людей на тлі стрибків температури може виникати стан, що нагадує акліматизацію. Це неприємно, але і не небезпечно – просто організму необхідний час для адаптації до умов, що змінилися погодні умови.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb