Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

Як припинити самоізоляцію після новорічних подорожей: покрокова інструкція

У Центрі громадського здоров’я розповіли, як достроково припинити самоізоляцію людям, що повертаються з новорічних подорожей з-за кордону.

Вам потрібно:

Зробити ПЛР-тест у верифікованій лабораторії України.

Є визначений перелік лабораторій, які мають доступ до електронної системи Центру громадського здоров’я. Лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи, а отже не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток «Дій вдома».

Дані про негативний результат вносить лабораторія самостійно.

Будь-які відомості про негативний результат ПЛР-тестування, надіслані на пошту, повідомленням у соцмережах, надані телефоном тощо, до роботи не приймають. Результат дослідження лабораторія має ввести в електронну базу даних.

Важливо: номер телефону має відповідати номеру, для якого активовано застосунок «Дій вдома», і має бути записаний у правильному форматі, усі поля форми мають бути заповнені! Одна особа = один номер телефону (допускається іноземний номер).

За коректність/оперативність внесення даних відповідають лабораторії, що здійснюють тестування.
Для довідок: відділ організації лабораторної роботи ЦГЗ, 044 294 64 99.

Дані електронної платформи синхронізуються із сервісом «Дій вдома» автоматично. Синхронізація відбувається щогодини, без вихідних.

Важливо: Центр громадського здоров’я не опрацьовує дані в ручному режимі!
▪З усіх питань щодо введення або редагування даних необхідно звертатися до лабораторії, яка виконала тестування.
▪З усіх питань щодо роботи «Дій вдома» звертайтеся до Міністерства цифрової трансформації, що є адміністратором застосунку.
▪З питань порядку перетину кордону звертайтеся до Державної прикордонної служби України.

“Ви маєте результати негативного тесту ПЛР, виконаного за кордоном (є інформація англійською чи українською), але прикордонники змусили встановили застосунок «Дій вдома»? Надішліть запит до Центру громадського здоров’я на адресу contact@phc.org.ua”, – радять у ЦГЗ.

Система Orphus